Niech podróż stanie się przyjemnością!
projekt Komunikacja Lublin

Witaj na portalu Komunikacja Lublin! Znajdziesz tu informacje o naszych działaniach w ramach projektu, a także przystępną bazę wiedzy, zdjęć i ciekawostek o komunikacji miejskiej.

Na Blogu Komunikacyjnym
Facebook

Gala Komunikacyjna to coroczne spotkanie decydentów lubelskiej komunikacji miejskiej, przedstawicieli władz miasta, mediów i miłośników organizowane na przełomie lutego i marca. Na Gali podsumowywana jest roczna realizacja projektu Komunikacja Lublin. Wręczane są nagrody za Grę Komunikacyjną i Konkurs Wiedzy o lubelskiej komunikacji miejskiej. Wręczana jest także nagroda specjalna – Szklane Szelki. Gala Komunikacyjna to także prelekcja o tematyce komunikacyjnej, krótki quiz oraz wspólne rozmowy o transporcie publicznym.  Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdują się fotografie ze wszystkich lat.

Przed startem projektu Komunikacja Lublin Gala Komunikacyjna była integralną częścią Konkursu Wiedzy jako gala podsumowująca (w związku z tym informacje o niej z 2011 i 2012 roku można znaleźć w archiwum Konkursu Wiedzy). 

Gala Komunikacyjna 2013

Gala Komunikacyjna 2013, fot. Rafał Falkiewicz