Niech podróż stanie się przyjemnością!
projekt Komunikacja Lublin

Witaj na portalu Komunikacja Lublin! Znajdziesz tu informacje o naszych działaniach w ramach projektu, a także przystępną bazę wiedzy, zdjęć i ciekawostek o komunikacji miejskiej.

Na Blogu Komunikacyjnym
Facebook

Już spieszymy z czwartym pytaniem w Grze Komunikacyjnej 2016. Poprzednio zapytaliśmy o modele autobusów, które pojawiły się w lipcu w związku z rozpoczęciem realizacji tzw. pakietu konopnickiego, czyli obsługi wybranych brygad przez Lubelskie Linie Autobusowe. Prawidłowymi odpowiedziami były MAZ 103, MAZ 203 lub Solbus SM12. Pojazdy te możemy zobaczyć liniowo w Lublinie po raz pierwszy.

Nagrodzeni za to pytanie to:

  1. Kamil Ciesielka – 5 pkt
  2. Paweł Olejarz – 4 pkt
  3. Michał Wróbel – 3 pkt
  4. Mateusz Osiak – 2 pkt
  5. Piotr Polakowski – 1 pkt

Gratulacje i powodzenia w dalszej grze!

A oto czwarta zagadka w Grze Komunikacyjnej 2016:

IMG_2061a

Zdjęcie przedstawia zwrotnicę najazdową na skrzyżowaniu w rejonie Trasy Lubelskiego Lipca 80. Ile zwrotnic – najazdowych i zjazdowych łącznie – znajduje się na lubelskiej sieci trolejbusowej? Uwaga! Jeśli na rondzie znajdują się cztery zwrotnice, każdą liczymy osobno. Zwrotnic na terenie zajezdni nie liczymy. Wygrywa ten, kto będzie najbliżej prawidłowej liczby.

Na odpowiedzi czekamy na komunikacja@ltzt.org. Przypominamy, aby w tytule maila wpisać „Gra Komunikacyjna – zadanie x (słownie)”, inaczej Wasza odpowiedź nie będzie brana pod uwagę. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *