Niech podróż stanie się przyjemnością!
projekt Komunikacja Lublin

Witaj na portalu Komunikacja Lublin! Znajdziesz tu informacje o naszych działaniach w ramach projektu, a także przystępną bazę wiedzy, zdjęć i ciekawostek o komunikacji miejskiej.

Na Blogu Komunikacyjnym
Facebook

Czwarta Edycja Konkursu Wiedzy o lubelskiej komunikacji miejskiej odbyła się 6 grudnia 2013 roku w II Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie, które było organizatorem razem z Lubelskim Towarzystwem Zrównoważonego Transportu. Patronat honorowy nad inicjatywą objął Prezydent miasta Lublin Krzysztof Żuk i Lubelski Kurator Oświaty Krzysztof Babisz, a pozostałymi patronami byli Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie, MPK Lublin Sp. z o.o., Solaris Bus&Coach SA oraz portal Lublin 112. Patronat medialny objęło Radio Lublin, Radio Centrum, Nowy Tydzień w Lublinie oraz portal Lublin.com.pl. Wydarzenie cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem, zapisanych było 61 osób, ostatecznie wzięło udział 45. Konkurs odbywał się na sali gimnastycznej. Co niezwykle ucieszyło Organizatorów, w szranki stanęła także płeć piękna!

Arkusz pytań składał się z trzech części: pytań o wiedzę, pytań do załączników i dłuższej wypowiedzi pisemnej. Za pierwsze dwie części można było zdobyć maksymalnie 50 punktów. Najlepsze osoba zdobyła ich 43,5. Laureatami została pierwsza czwórka, następnych sześć osób otrzymało wyróżnienia:

  1. Maciej Humeniuk
  2. Jan Czeronko
  3. Arkadiusz Środek
  4. Paweł Gozdek
  5. Kamil Ciesielka
  6. Filip Mazur
  7. Marcin Sapko
  8. Aleksander Tarnowski
  9. Wojciech Opydo
  10. Jakub Zalewski

Laureaci dostali bilety okresowe, dwa 150- i dwa 90-dniowe, a wyróżnieni bilety 30-dniowe, wszyscy dodatkowo gadżety od Organizatorów i Patronów Konkursu.