Niech podróż stanie się przyjemnością!
projekt Komunikacja Lublin

Witaj na portalu Komunikacja Lublin! Znajdziesz tu informacje o naszych działaniach w ramach projektu, a także przystępną bazę wiedzy, zdjęć i ciekawostek o komunikacji miejskiej.

Na Blogu Komunikacyjnym
Facebook

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Czwarte Spotkanie Komunikacyjne, które odbędzie się 12 października (sobota). Spotykamy się o godzinie 11:00 pod stacją meteo na placu Litewskim. Tym razem chcemy kontynuować rozpoczęte na Pierwszym Spotkaniu Komunikacyjnym zwiedzanie lubelskich peryferii. Dojedziemy komunikacją miejską w malownicze miejsca, dotrzemy poza granice Lublina, gdzie będziemy szukać złotej polskiej jesieni. Aparaty fotograficzne mogą się przydać! W programie także przejazd linią 758, fragmentem, który trolejbusy pokonują bez trakcji oraz obserwowanie efektownej akcji „podpinania” pod sieć. Zobaczymy też Strefę Ekonomiczną. W przerwie udamy się na pizzę.

Zgłoszenia należy wysyłać do 11 października na adres: komunikacja@ltzt.org, w treści wiadomości należy podać swoje imię, nazwisko i wiek, a w tytule wpisać: „Zapisy na IV Spotkanie Komunikacyjne”. Ilość miejsc ograniczona! Podczas spotkania należy mieć ważny bilet okresowy lub zakupić bilet 6-godzinny. Na zachętę, polecamy obejrzeć zdjęcia z poprzednich Spotkań. Udział w wydarzeniu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. Do zobaczenia!

Nowe logo projektu